Lista artykułów / Treść artykułu

Nowy Plecak, Nowe Plecy!

Healthy Back Bag jest pierwszym na świecie “plecakiem” zaprojektowanym dla złagodzenia bólu pleców, którego doświadcza jeden na trzech dorosłych w Wielkiej Brytanii.
To plecak zaprojektowany z myślą o stylu, jak i o zdrowiu. W ten sposób osiągnięto ergonomiczny kształt, dopasowujący się do naturalnego wygięcia
kręgosłupa i sprawiający, że nawet duży ciężar wydaje się być znacząco lżejszy.
 
Healthy Back Bag zrobił dla naszych pleców to samo, co zrobił Birkenstock and Crocs dla butów,aby uczynić je modnymi i wygodnymi w noszeniu.
 
Produkty zaprojektowane z pomocą kręgarzy, mają opatentowany kształt łezki, który skutecznie rozprowadza ciężar wzdłuż suwaka na całej długości plecaka.
To odróżnia je od innych plecaków na ramię, które utrzymują ciężar w jednym punkcie na jednym ramieniu.
W efekcie zastosowania takiego rozwiązania - znacznie zmniejsza się obciążenie pleców, ramion i szyi.
Może być noszony na jednym, na drugim ramieniu lub ukośnie na jednym ramieniu, zawsze pozwalając na łatwy dostęp do wnętrza
bez konieczności zdejmowania plecaka. Konstrukcja ramienia zapobiega denerwującemu zsuwaniu się, tak częstemu w innych plecakach.
 
Każdy plecak ma eleganckie i pomysłowe dodatki, od sprytnej komory, haczyka na klucze i markowego suwaka na całej długości plecaka po
firmową srebrną podszewkę pozwalająca na bezstresowe przeszukiwanie zawartości.
 
Priscilla Chase – Dyrektor Zarządzający - The Healthy Back Bag Company w Wielkiej Brytanii, wyjaśnia powodzenie
plecaka w taki sposób: “Wszyscy często nosimy ciężkie rzeczy, ale aż do tej chwili oznaczało to obciążenie dla naszych pleców.
Teraz każdy, kto doświadczył takiej niewygody, może używać plecaka zaprojektowanego według medycznych zasad, który na dodatek dobrze wygląda.
Plecaki okazały się być bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych I mamy nadzieję, że to samo, a nawet więcej, osiągniemy w Wielkiej Brytanii” oraz Polsce.

producenci:

logowanie:

login:
hasło: