Lista artykułów / Treść artykułu

Historia The Healthy Back Bag

Firma Healthy Back Bags powstała w Stanach Zjednoczonych.
 
   Kiedy Margaret Gaffin dochodziła do siebie po operacji kręgosłupa – często myślała o tym jak mogłaby w przyszłości uniknąć podobnych urazów. Główną jej uwagę zwróciły torby, które dotychczas używała.
 
   W związku z tym, że tradycyjne plecaki i torby okazały się być dla niej bardzo niewygodne – wraz ze swoim mężem Irwinem - kuśnierzem postanowili wyprodukować torbę w pełni przyjazną dla kręgosłupa. Po konsultacjach z lekarzami i kręgarzami rozpoczęli tworzenie plecaka na jedno ramię, który będzie w pełni przyjazny dla ludzkiego kręgosłupa.
 
  
  
   Plecak, który wymyślili okazał się rewolucyjnym rozwiązaniem nie tylko dla ludzi ze schorzeniami kręgosłupa, ale również dla ludzi zdrowych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie, a w szczególności o swój kręgosłup.
 
   Plecak HBB wisi asymetrycznie co powoduje, że cały ciężar rozkłada się równomiernie na plecy, a nie tak jak w przypadku regularnych toreb – na ramienu w jednym miejscu.
 
   Takie rozwiązanie skutecznie redukuje napięcie mięśni barków, szyi i mięśni pleców. Również to rozwiązanie sprawia, że noszony przez nas plecak sprawia wrażenie lżejszego niż jest w rzeczywistości – głównie dlatego że cały ciężar plecaka jest równomiernie rozłożony na plecach.
 
   Również inteligentne rozwiązania zastosowane w tych plecakach pozwalają nosić go jako torbę na ramieniu lub też jako plecak przewieszony skośnie na plecach. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku ciężar torby optymalnie rozkłada się na całe plecy.
 
   Plecaki HBB zostały stworzone jako rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Doskonała, niemalże intuicyjna organizacja kieszeni wewnątrz plecaka oraz specjalne wykończenie tych kieszeni sprawia, że można bardzo szybko znaleźć to co w danej chwili potrzebujemy. Prawdopodobnie nie ma na rynku produktu, który mógłby konkurować z torbami HBB.

producenci:

logowanie:

login:
hasło: