Lista artykułów / Treść artykułu

Cechy Konstrukcyjne Dobrej Torby

WYSUWANE RAMIĘ WALIZKI – większość walizek dostępnych na naszym rynku wyposażona jest w wysuwane ramię, które umożliwia prowadzenie walizki za sobą (bez blokady złożenia) lub pchanie jej przed sobą (ramię posiada blokadę złożenia). W większości walizek złożone ramię znajduje się w specjalnym plastikowym wgłębieniu walizki i po przyciśnięciu przycisku może być wysunięte na odpowiednią długość lub też znajduje się w specjalnej kieszeni zasuwanej na zamek błyskawiczny. 

KÓŁKA/ROLKI WALIZKI – z reguły są to praktycznie identyczne kółka jakie występują w tzw. „rolkach”. Każde z nich jest zbudowane na specjalnych bardzo wytrzymałych łożyskach tocznych, które umożliwiają lekkie toczenie walizki. Dla zapewnienie maksymalnej stabilności konstrukcji kółka montowane są na rogach walizki w specjalnych plastikowych uchwytach. Konstrukcja uchwytów kółek zapewnia w przypadku uszkodzenia kółek – szybką ich wymianę.

ZABEZPIECZENIE KRAWĘDZI – każda dobrze wykonana torba podróżna lub walizka zabezpieczona jest specjalnym materiałem typu PVC. Materiał PVC z reguły znajduje się na rogach torby, chroniąc jej włókna przed przetarciem czy też uszkodzeniem mechanicznym. Można wyróżnić wykończenia PVC gładkie oraz specjalnie profilowane narożniki, które chronią Twój bagaż. Torby podróżne i torby komputerowe firmy PIERRE wyposażone są w ZABEZPIECZENIE KRAWĘDZI materiałem PVC. 

OCHRONA ZAMKA BŁYSKAWICZNEGO – większość dobrze wykonanych toreb podróżnych lub walizek (z reguły z nylonu) jest tak wykonana, że zamek błyskawiczny w tych torbach jest wszyty w sposób, który uniemożliwia przy normalnym użytkowaniu jego uszkodzenie. Materiał wokół suwaka tworzy specjalny rękaw/wgłębienie, w którym znajduje się zamek. Taki sposób wszycia zamka błyskawicznego uniemożliwia jego uszkodzenie i dodatkowo zabezpiecza przed kurzem i wodą rzeczy znajdujące się torbie podróżnej lub torbie komputerowej. 
 
ZESPÓŁ BAG4YOU

producenci:

logowanie:

login:
hasło: