Lista artykułów / Treść artykułu

Torba do notebooka - mobilne biuro czy po prostu torba?

Coraz częściej nasze życie zawodowe zmusza nas do tego, żeby wykorzystywać każdą możliwą chwilę do pracy nad nowymi projektami, planami sprzedaży czy też akcjami promocyjnymi. Coraz częściej, kiedy mówimy o naszym biurze i obowiązkach pojawia się w różnych artykułach określenie SOMO (ang. - Small Office, Mobile Office – małe biuro, przenośne biuro). To właśnie w takich mobilnych biurach coraz częściej powstają wielkie kampanie reklamowe, projekty nowych produktów, strategie sprzedaży. Często założenia projektów dla dużych korporacji przygotowywane są na lotnisku, w samolocie, pociągu czy w pokoju hotelowym. Ludzie, którzy to robią coraz częściej stawiają na efektywne wykorzystanie swojego czasu pracy oraz ergonomię swojego stanowiska pracy. 

Ten nowy termin mobilnej rzeczywistości powstał na świecie jako określenie czegoś więcej niż Twojego notebooka, który w połączeniu z telefonem, drukarką i nowoczesną technologią łączności bezprzewodowej umożliwia bieżące zarządzanie projektami a nawet całą firmą. Rozszerzeniem definicji tego terminu według firmy BAG4YOU jest również torba przeznaczona do tego typu zadań. Każda kobieta, każdy mężczyzna którego codzienne obowiązki związane są z częstym wyjazdami, pracą poza biurem zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest posiadanie wszystkiego co jest potrzebne do codziennych zadań w jednej doskonale zorganizowanej torbie do notebooka czy też torbie podróżnej. Wielu użytkowników już w obecnej chwili twierdzi, że czarna vinylowa torba dołączana standardowo przy zakupie notebooka nie spełnia ich oczekiwań – potrzebują czegoś więcej niż torby – potrzebują nowoczesnego mobilnego rozwiązania. 

Firma BAG4YOU uważnie śledzi aktualne trendy w nowoczesnej technologii komputerowej i technologii łączności bezprzewodowej. Wynikiem tych badań są produkty dedykowane specjalnie do tego typu zastosowań. Każdy z nich jest wykonany z lekkiego wysokogatunkowego nylonu balistycznego lub wysokowytrzymałej skóry. Dbałość o detale w wykonaniu tych produktów przejawia się m.in. w starannym doborze zamków błyskawicznych z dodatkowymi zabezpieczeniami, w zabezpieczeniu brzegów toreb komputerowych specjalnym materiałem PVC, który zapobiega przecieraniu się krawędzi toreb podczas jej codziennego użytkowania. Dodatkowo każda torba posiada specjalne zabezpieczenie notebooka przed uszkodzeniami mechanicznymi. 
System odpowiednich kieszeni oraz zamków błyskawicznych wewnątrz torby umożliwia bardzo łatwe, niemal intuicyjne użycie potrzebnych w danym momencie kieszeni lub schowków.

BAG4YOU systematycznie śledzi nowoczesne rozwiązania w segmencie toreb do notebooków i wybiera do swojej oferty produkty najbardziej przyjazne użytkownikowi w jego codziennej pracy. Codziennie zadajemy sobie pytania typu: Co tak naprawdę nosimy codziennie do pracy w naszej torbie do notebooka? Tylko komputer czy może inne potrzebne rzeczy w naszej codziennej pracy? Ile może ważyć torba wypełniona tymi wszystkimi rzeczami? Czy nie narzekamy na to że jest za ciężka, a pasek wbija nam się w ramię ? Codziennie zastanawiamy się również co można zrobić, żeby torba była lżejsza, wygodniejsza i bardziej funkcjonalna. 

ZESPÓŁ BAG4YOU

producenci:

logowanie:

login:
hasło: