Lista artykułów / Treść artykułu

Przed Zakupem Torby Podróżnej

1. Upewnij się czy możesz wysunąć jedną ręką rozsuwane ramię walizki lub torby podróżnej.
2. Sprawdź w jaki sposób jest przymocowana rączka/uchwyt walizki lub torby podróżnej. Pamiętaj – dwa nity po każdej stronie uchwytu to więcej niż jeden. Zamiast nitów mogą być specjalne wkręty lub inne metalowe połączenia, ale zasada jest ta sama – po każdej stronie powinny być przynajmniej dwa mocowania. Dodatkowo miejsce do którego przymocowana jest rączka/uchwyt torby powinno być wzmocnione.
3. Sprawdź długość rozsuwanego ramienia torby. Minimalna odległość, przy której unikniesz obijania Twoich butów o powierzchnię torby podczas jej ciągnięcia to 100 cm (od kółek do krawędzi rozsuniętego ramienia torby).
4. Poszukaj torby z kółkami podobnymi do tych, które są używane w popularnych wśród młodzieży i dorosłych rolkach. Są to kółka na tzw. Pełnych łożyskach, odpowiednio szerokie, wykonane z bardzo odpornego na uszkodzenia materiału. Ich dodatkowym atutem jest to, że w przypadku uszkodzenia można je łatwo wymienić.
5. Wybierz torbę, która posiada zamki błyskawiczne wszyte w odpowiednio ukształtowany nylonowy korytarz/wgłębienie. Takie rozwiązanie zapobiega uszkodzeniom mechanicznym zamków błyskawicznych.
6. Sprawdź czy ilość kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych odpowiada Twoim potrzebom i czy ich użycie jest łatwe i intuicyjne.
7. Jeżeli walizka jest wyposażona w wyciągany pasek do jej holowania upewnij się czy konstrukcja mechanizmu do zwijania jest dobrze przymocowana do całej obudowy.
8. Pamiętaj, że torby wykonane z VINYLU są bardzo często w przystępnej cenie, ale ich odporność mechaniczna na rozdarcia i przecieranie jest znacznie niższa niż NYLONU.
9. Pamiętaj, że tania torba podróżna oznacza zwykle, że to nie będzie Twój ostatni zakup Twojej wymarzonej torby.
10 Upewnij się czy produkt, który wybrałeś jest objęty gwarancją producenta. Im dłuższa gwarancja tym większa pewność, że produkt jest dobrej jakości i nie będzie z nim problemów w użytkowaniu. Dla przykładu – wszystkie torby firmy The Healthy Back Bag objęte są nielimitowaną dożywotnią gwarancją producenta.

Mamy nadzieje, że powyższe informacje okażą się pomocne przy organizowaniu różnego rodzaju wyjazdów. Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem lub przesłanie wiadomości e-mail pod adres: welcome@bag4you.pl Z przyjemnością pomożemy przy wyborze nawet najbardziej nietypowych toreb podróżnych lub waliz.

producenci:

logowanie:

login:
hasło: